Armağan Çağlayan’dan çok şaşırtan bir yorum

Armağan Çağlayan'dan çok şaşırtan bir yorum

52

 

Türkiye’nin gündemi haline gelen Ekrem İmamoğlu ile birlikte Binali Yıldırım’ın gerçekleştirdiği ortak yayına yönelik bir yorum ise ünlü yapımcılardan biri olan Armağan Çağlayan’dan gelmiş oldu.

Fatih Portakal açıklaması içerisinde ”İsmail Küçükkaya’nın işini çok iyi bir şekilde yapmış olduğunu, kendi tarzı içerisinde kalarak taraflara adil bir biçimde davranmış olduğunu düşünenlerdenim. Umuyorum gelecek seçimler içerisinde liderleri tekrar bu şekilde bir arada görmüş olabiliriz” şeklinde bir yorumda bulundu.

Portakal’ın yapmış olduğu bu paylaşımından hemen sonrasında ise Armağan Çağlayan ise bazı zamanlarda FOX yayınları içerisinde ortak program gerçekleştiren İsmail Küçükkaya ile birlikte Fatih Portakal konusundaki çok ilginç bir dedikodudan söz etti.

Çağlayan ikiliyle alakalı olarak şöyle bir yorumda bulunmuş oldu; ”Yayına yönelik olarak ilk gözlem ile birlikte dedikodu ise: Fox tv kanalında yer alan tartışmadan önceki yayın esnasında, Fatih Portakal moderatör bir şekilde yok. Fox TV Ankara temsilcisi ile birlikte genel yayın yönetmeni bulunuyor. Zannediyorum Fatih Portakal demiş ki, ”ben bu kanalın anchormaniyim, hiç kimsenin bir uvertürü olamam.”

Çağlayan’ın yapmış olduğu bu paylaşımına ise beğeni ile birlikte yorum yağmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.