OnePlus 7 Pro modeliyle alakalı çok önemli bir gelişme

OnePlus 7 Pro modeliyle alakalı çok önemli bir gelişme

58

 

OnePlus şirketi bu zamanlarda fazlasıyla çok güncelleme sunmuş olmasıyla beraber kullanıcıların cihazları üzerinde yaşamış olduğu tüm problemleri de çözmeye çalışmakta. Bu senenin fazlasıyla iddialı telefonları arasındaki OnePlus 7 Pro modeli yeni güncellemeyle beraber ekranın hassasiyeti ve de pop-up kamera problemlerini gidermiş olacak

Amiral gemisi modellerinin katili şeklinde isimlendirilen OnePlus 7 Pro modeli bütün problemlerini çözebilmek amacıyla arka arkaya güncelleme almaya devam ediyor. OnePlus şirketi, OxygenOS 9.5.7 isimli işletim sistemini cihaza yolladıktan sadece 1 haftadan daha kısa bir zaman içinde ekran hassasiyeti problemiyle beraber ön kamerayla alakalı çok önemli güncellemelerinden biri olan OxygenOS 9.5.8‘i duyurmuş oldu.

Cihazların bazıları içerisinde görülen ekranın bazı noktaları üzerindeki hassasiyetin çok düşük bir seviyede olması ve parmak iziyle alakalı tarayıcının ekrana bastırmadan hiç bir şekilde algılayamıyor olması yeni güncellemeyle beraber düzeltilmiş olacak en önemli problemdi. Ekranın hassasiyetiyle alakalı ilave optimizasyonlar da içermekte bulunan bu güncelleme kullanıcıları da ekran hususunda çok daha fazla rahatlatabilecek gibi durmakta.

Yeni gelmiş olan bu güncellemeyle beraber cihazın orijinal bir durumda bulunmayan USB-C kulaklıklar ile uyumluluğu da çok daha fazla artırılmış ve de telefon görüşmeleri esnasında ses kalitesi içerisindeki düşüklükler de çok daha fazla azaltılmış.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.