Aşklarını gerçek yaşama da taşımış durumdalar 

Aşklarını gerçek yaşama da taşımış durumdalar 

52

 

Vizyona girmesi konusunda bir beklenti bulunan Muhteşem Üçlü isimli film içerisinde Yavuz adlı karaktere can veren oyunculardan Deniz Gürzümar, yine film içerisinde sevgilisi rolünde yer alan Bengi İdil Uras’a gönlünü kaptırmış bir durumda.

27 Eylül tarihi içerisinde vizyona girmesi konusunda bir beklenti bulunan ”Muhteşem Üçlü” adına sahip filmdeki Yavuz karakterine can veren başarılı oyunculardan Deniz Gürzümar, film içerisinde sevgilisi rolünde yer alan Bengi İdil Uras’a gönlünü kaptırmış bir durumda. Set içerisinde başlamış olan bu aşk Bodrum tatiliyle de aralıksız bir şekilde sürüyor.

Yapımcı kısmında, ÖK Yapım için Ömer Kaya’nın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mahmut Kaptan’ın oturmakta olduğu bu ”Muhteşem Üçlü” isimli filmin başrollerinde ise Kemal Uçar ile birlikte Burak Alkaş, Deniz Gürzümar,  Bengi İdil Uras, Aybike Turan, Yavuz Topoyan ve Kemal Zeydan yer alıyor.

Film içerisinde Yavuz isimli karaktere can veren Deniz Gürzumar sevgilisi rolünde yer alan Bengi İdil Uras’a da gönlünü iyiden iyiye kaptırmış bir halde. Filmle alakalı çekimlerin bitirilmesinin hemen sonrasında çift Bodrum’a tatile gitti. İkili tatil ile alakalı fotoğrafları da Instagram hesapları üzerinden açık bir şekilde paylaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.