Annesini öldüren çocuğun kan donduran savunması

94

İstanbul Sancaktepe’de Neslihan Torunoğlu’nun evinde ölü olarak bulunmasının ardından Cinayet Bürosu Amirliği dedektifleri çelişkili ifade veren Neslihan Torunoğlu’nun oğlu Cihan Torunoğlu ve arkadaşı Ferdi Şenel’in emniyetteki ifadelerin sonrasında Cumhuriyet Savcılığına sevk edildiler.

 

Cumhuriyet Savcılığında ifadesi alınan Cihan Torunoğlu “Olay günü arkadaşım Ferdi Şenel ile dışarıdan uyuşturucu aldık ve bizim eve geldik. Bizim evde uyuşturucuyu kullandık. Uyuşturucu yüzünden vücut dengem bozuldu ve bayıldım. Kendime geldiğimde Ferdi’nin evi terk ettiğini hayal meyal gördükten sonra yine bayıldım. Daha sonra kendime gelip odamdan çıktığımda annemin yerde yattığını gördüm. Annemi gördüğümde ölmüştü. Kim öldürdü bilmiyorum. Ben de yapmış olabilirim, ama yapmamış da olabilirim. Çok üzgünüm annemi çok severdim. Bizim eve Ferdi’den başka hiç bir arkadaşım girmez” diyerek ifade verdi.

 

Savcılık tarafından ifadesi alınan Ferdi Şenel’de “ Olay günü Cihan beni eve çağırdı ve beraber uyuşturucu kullandık. Daha sonra başka arkadaşların evine giderek orada tekrar uyuşturucu aldık. Daha sonra tekrar Cihan’ların evine geldik. Burada bir daha uyuşturucu aldık. Annesinin öldüğünü bilmiyorum. Suçu ben işlemedim. Hakkımdaki suçlamaları da kabul etmiyorum” diye ifade verdi.

 

İfadeleri sonrasında adliyeye sevk edilen Cihan Torunoğlu ve Ferdi Şenel, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.