Adnan Oktar masondur

108

167’si tutuklu 226 sanığın yargılandığı Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik aralarında örgütün elebaşı Adnan Oktar’ında yargılandığı davada İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi karşısında bulunan salondaki sanıkların savunmalarına bugün de devam edildi.

Bugünkü duruşmada tutuklu bulunan sanık Oktar Babuna savunma yaptı. Oktar Babuna yaptığı savunmasında kendisine sorulan sorulara cevaplar verdi. Babuna savunmasında “ Amerikalı mason localarında İslam dinini anlattım. Adnan Oktar 33. derece masondur ve loca kurma yetkisi vardır. Biz ilk kez mason locasına Kuran-ı Kerim koyduran masonlarız” dedi.

Bu sözlerin ardından Adnan Oktar’ın avukatı da mahkeme heyetine “Masonluk, İçişleri Bakanlığı’na bağlı resmi bir dernektir.” dedi.

Oktar Babuna’ya cinsel eylemlerle ilgili sorunun sorulması üzerine Babuna “ Zina haramdır ve bizler zinadan ve haramdan korkarız. Ben evli bir insanım ve zina ile işim olmaz. Bizimle beraber yola çıkan kızları korkutarak zina suçlaması yaptırdılar. Bu kızlar neden bize iftira atıyorlar. Bu işin arkasında İngiliz derin devletinin parmağı var. Bunlar daha önceden her şeyi planladılar. Kim cezaevine girecek, kim girmeyecek önceden belirlediler. Etkin pişmanlıktan faydalananların avukatı cezaevinde bana gelerek beni itirafçı olmazsam en az 30 yıl ceza alacağımı söyleyerek beni tehdit etti. Dışarıda bir çok aile bu kişiler tarafından tehdit ediliyor. Bir itirafçıya göre ben 2001 yılında bir kıza tecavüz etmişim. Ben 2004 yılında Amerika’dan döndüm. Madem tecavüz ettim neden şikayetçi olmamış, neden hastaneden rapor almamış. Nasıl beni cinsel istismarla itham edebiliyor, dayanakları dahi yok. Ama kalkıp bana sen tecavüz etmediğini ispat et diyorlar” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.