Lokantada hesap ödememek için etrafa kurşun yağdırdı

28

Gece saat 03:00 sularında İstanbul’un Bayrampaşa ilçesi Yenidoğan Mahallesi’nde meydana gelen olayda iddialara göre mahallede bulunan bir çorbacıya gelen iki kişi gelerek burada yemeklerini yedikten sonra kalkmak istediklerinden kendilerine hesabı getiren garsona hesabı ödememek için tartışmaya başladılar.

İki şüphelinin garson ile yaptığı tartışma sonrasında şüphelilerden biri üzerine bulundurduğu silahı çıkartarak A.S. isimli garsonun başına doğru ateş etti. Şüphelinin tabancasından çıkan kurşun büyük bir şans eseri A.S. isimli garsonun başını sıyırıp geçerken A.S. başından hafif bir şekilde yaralandı. Olay sonrasında şüpheliler olay yerinden kaçarken ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri başından yaralanan garson A.S.’yi ambulansla Bayrampaşa Devlet Hastanesine kaldırılırken sağlık durumunun iyi olduğu ve tedbir amaçlı hastanede tutulduğu öğrenildi.

Olay sonrası kaçan şüpheliler kaçarken de rastgele etrafa ateş ederken silahlardan çıkan kurşunlar park halinde bir otomobil ile bir taksiye isabet etti. Silahlarındaki mermilerin bittiğini gören lokanta çalışanları şüphelilerin peşine düşerken Bayrampaşa Kaymakamlığı’nda görevli koruma polisi de kaçan bir şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Koruma polisleri tarafından yakalanan şüpheliler sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. Olay sonrası kaçan diğer şüphelinin yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.