Sevgilisi tarafından hastane bahçesinde darp edilen kadın şikayetçi olmadı

70

Türkiye bugün Pınar Gültekin cinayetini konuşurken Erzurum’da meydana gelen olayda Volkan P. adındaki bir genç Kübra T. isimli dini nikahlı eşini sokak ortasında darp etti.
Erzurum’un Palandöken ilçesinde bulunan Nene Hatun Kadın Doğum Hastanesi bahçesinde yaşanan olay çevrede bulunan vatandaşlar tarafından kaydedilerek sosyal medyada paylaşılırken görüntülerden Volkan P.’nin Kübra T.’ye alenen şiddet uyguladığı görüldü.
Vatandaşlar tarafından çekilen görüntülerde Volkan P.’nin dini nikahlı eşi Kübra T.’yi saçlarından tutarak ağza gelmeyecek hakaretler yağdırırken “Sen aklınca benimle dalga mı geçiyorsun. Aklını başına topla, öldürürüm seni” dedikten sonra küfür ve hakaretlere devam ederek şiddet uyguladığı, yerde aldığı darbeler sonrası kıvranmakta olan Kübra T.’nin karın bölgesine tekmeler savurmasının ardından olayı görüntüleyen bir kadının “Polisi arıyoruz” demesi üzerine Volkan T.’nin “Ara sana ne” diyerek darp etmeye devam ettiği görüldü.
Volkan P.’nin Kübra T.’ye uyguladığı şiddeti gören bir kadının “Kadına neden vuruyorsun burası dağ başı mı?” demesi üzerine Volkan T.’nin olay bölgesinden kaçtığı öğrenilirken görüntülerin Twitter üzerinde paylaşılmasının ardından büyük bir infial doğdu. Görüntülerin sosyal medyada bir çok kişi tarafından paylaşılmasının ardından polisler harekete geçerek şüpheli Volkan P.’nin bulunması için çalışmalara başladı.
Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında, polis, Volkan P.’yi gözaltına alarak ifadesinin alınması için Yenişehir Polis Merkezi’ne götürüldü. Burada dini nikahlı eşinin şikayetçi olmaması üzerine Volkan P.’nin serbest bırakıldığı öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.