Sevgilisini bıçaklayan genç kız başında bekledi

26

İstanbul’un Şişli ilçesinde meydana gelen olayda bir genç kız birlikte yürüdüğü erkek arkadaşını iki yerinden bıçaklayarak yaraladı. Olayın ardından sağlık ekiplerine haber veren genç kız olay yerine ambulans gelene kadar bıçakladığı arkadaşının yanından ayrılmadı. Olay yerine gelen ambulansın ardından arkadaşını bıçaklayan genç kız hızla olay yerinden kaçtı. Gen kızın arkadaşını bıçakladığı ve ambulans geldikten sonra kaçtığı anlar çevrede buluann güvenlik kameralarına yansıdı.

Sişli Maçka Parkı içinde bulunan Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkında isimleri tespit edilemeyen sevgili oldukları tahmin edilen bir çift park içinde sarmaş dolaş yürürlerken genç kızın bir anda üzerinde bulundurduğu bıçakla yanındaki erkek arkadaşını bilinmeyen bir nedenden dolayı bıçakladığı daha sonra olay yerinden uzaklaşırken yaraladığı arkadaşının arkasından koşarak gelmesi üzerine genç kızın banka oturarak arkadaşının yanına gelip oturması üzerinde cep telefonu ile sağlık ekiplerini aradığı ve ambulansın gelerek yaralı gence ilk müdahaleyi yapıp sağlık görevlileri tarafından ambulansa taşıması sonrasında olay yerinden kaçtığı görüldü.

Ayrıca çevrede bulunan güvenlik kamera kayıtlarında yaralanan genç kızın arkadaşını bıçakladıktan sonra kaçtığı arkadaşının arkasından gelmesi üzerine bir banka oturup gelmesini beklediği ve arkadaşı geldiği esnada hiçbir şey olmamış gibi sohbet ettikleri, ambulansın gelmesi üzerine erkek arkadaşının ambulansa bindirilene kadar başında durduğu ve ardından olay yerinden hızla kaçtığı görüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.