4 aylık eşinin boğazını keserek öldürdü

108

Konya’nın Beyşehir ilçesi Yeni Mahalle 40658 Sokak’ta meydana gelen olayda 5 ay önce Samsun’dan ailelerinden kaçıp Beyşehir’e gelen Sabri ve Ece Çiçek, burada nikahlandı. 4 aylık yeni evli çift gece henüz bilinmeyen nedenle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Sabri Çiçek, eşi Ece Çiçek’i, boğazından kesip, vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü. Eşini öldürdükten sonra balkona çıkan polisi arayarak ‘Ben eşimi öldürdüm’ diye ihbarda bulundu. Sabrı Çelik’in cinayeti ihbar etmesi üzerine eve gelen polis, genç kadını kanlar içinde buldu. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrolde Ece Çiçek’in yaşamını yitirdiği belirlendi. Genç kadının cansız bedeni otopsi için Beyşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Sabrı Çelik’in 4 ay önce birlikte kaçarak evlendiği Ece Çiçek’i vücudunun 4 yerinden bıçaklayıp boğazını kestiği ve cinayet sonrasında önce duş aldığı sonra da polisi arayıp cinayeti itiraf ettiği ortaya çıktı.

Çiçek, polise verdiği ifadesinde, “Eşimin elinde sürekli telefon vardı. Buna kızmıştım. Geçim sıkıntımız da olduğu için tartışmaya başladık. Bir an cinnet geçirdim ve öldürdüm” dediği öğrenildi.

Genç çiftin komşuları bir ara çiftin tartışmalarını Ece Çiçek’in ‘Beni kurtarın. Beni kesecek’ diye bağırması üzerine çiftin dairelerinin kapısına gittikleri ve çifti sakinleştirdikten sonra dairelerine indiklerini ve 15 dakika sonra çiftin evinin ışıklarını kontrol ettikleri esnada Sabrı Çiçek’in balkonda polisi arayarak işlediği cinayeti ihbar ettiklerine tanık olduklarını ifade ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.