Bursa’da kocasına şiddet uygulayan kadın hakkında soruşturma açıldı

48

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde meydana gelen olayda Zinnur B. ile karısı Meral B. arasında  kıskançlık meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa bir sürede büyümesi üzerine sinirlerine hakim olamayan Meral B., mutfaktan aldığı oklava ile kocası Zinnur B.’ye saldırdı.

Meral B. kocasının kolunu ısırarak yaralarken aynı zamanda oklava ile başını yardıktan sonra sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen kocasını sokağa attı.

Karısı tarafından dövüldükten sonra sokağa atılan çaresi kocanın durumunu gören komşuları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Zinnur B.’ye olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı.

Zinnur B.’nin karısı Merak B.’den şikayetçi olması üzerine polis ekipleri,Meral B.’yi karakola götürmek istedi. Polis ekiplerine bir süre direnerek kapıyı açmayan Meral B., daha sonra kapıyı açarak polis ve sağlık ekiplerine tepki gösterdi.

Meral B., ekiplere ‘’Sizi sevmiyorum, o da benim sırtıma vurdu, gidin bu evden’’ diye tepki gösterip, kapıyı ekiplerin üzerine kapattı.

Polis ekipleri tarafından yaklaşık yarım saat süren ikna çabasının arından Meral B., ifadesi alınmak üzere karakola götürülürken Zinnur B. yaşadıklarını “Karım benim kolumu ısırdıktan sonra darp etti. Kendisinin psikolojik sorunları var. Aramızda kıskançlık yüzünden kavga çıktı. Bana aynısını daha önce de yapmıştı. Bu kadını tutuklasınlar dediği öğrenildi.

Ayrıca Zinnur B.’nin göz yaşlarına hakim olamadığı görüldü. Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.