17 yaşındaki kız 23 gün sonra bulundu

96

Meslek lisesi son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki Sudenaz S., staj yaptığı lojistik firmasına gitmek İzmir’in Narlıdere ilçesindeki evinden çıktıktan sonra geri dönmedi. Ailesi kızlarına cep telefonunda ulaşamayınca kızları hakkında yaşayan üzere evden çıktı kayıp başvurusunda bulundu.
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, Sudenaz S. kaybolduktan 23 gün sonra, Afyonkarahisar’da erkek arkadaşı 23 yaşındaki Uğur Aydoğan’la kiraladıkları dairede bulunarak ailesine teslim edildi.
Kızının bulunmasından dolayı büyük mutluluk yaşayan baba Ali S.” Kızım ve erkek arkadaşı ile yılbaşı gecesini birlikte geçirdik. Yılbaşı tatili sonrası kızım işe gitti ve kendisinden haber alamayınca İzmir Emniyet Müdürlüğü’ne ‘kayıp’ ihbarında bulunduk. Polis ekipleri yaptıkları araştırmada kızımın erkek arkadaşı Uğur Aydoğan ile önce birlikte staj yerine gitmişler. Kızım ve erkek arkadaşı daha sonra da Diyarbakır’a otobüs bileti almışlar. Diyarbakır’a gitmek için otobüs, Afyonkarahisar’da mola veriyor. Burada kızım ve erkek arkadaşı ani bir karar alarak Afyonkarahisar’da otobüsten inerek bir daire kiralamışlar. Polis ekipleri, banka dekontlarından Afyonkarahisar’da olduklarını tespit etmiş. Sudenaz bulunduğunda ben İstanbul’daydım. Eşim de İzmir’de. Polisten gelen telefonla Afyonkarahisar’a gidip, Sudenaz’ı alarak İzmir’e döndük. Kızımın erkek arkadaşı ile birlikte gittiğini bilseydik bir nebze içimiz daha rahat edecekti. En büyük korkumuz kızımızın kaçırılıp öldürülmüş olmasıydı..” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.