Eşinin oğlunu kaçırdığını iddia etti

53

Hatay’ın Antakya ilçesinde meydana gelen olayda sosyal medyada Hatice İ., adlı bir kadın yayınladığı videosuyla sesini duyurmak istedi. Eşinin kendisine evlendiğinden beri şiddet uyguladığını öne sürerken eşi Yusuf İ.’ye 16 Temmuz’da boşanma davası açtığını aktaran Hatice İ. oğlumu 4 ay önce bir düğüne getirmek için kaçırdıktan sonra bir daha göremediğini iddia etti.

Eşinin uyuşturucu ve alkol bağımlısı olduğunu belirten Hatice İ., eşim bana oğlumu göstermediği gibi ailemin yanına döndükten sonra evimi sürekli taciz ettiriyor, ediyor. Ben ve ailem boşanmakta olduğum eşim tarafından sürekli fiziksel ve psikolojik şiddet altındayız. Sizlerden bana destek olarak çocuğumu bulup onunla birlikte korunmak istiyorum” diye konuştu.

Hatice İ. şikayetini Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’e de yaptığını söylerken “ Eşim tarafından sosyal medya üzerinden sürekli tehdit ediliyorum. Defalarca karakolu arayarak kandırmış ve beni ölümle tehdit etti. Oğluma kavuşmak için gerekli her yere müracaat ettim ama bir cevap alamayan anne konumundayım. Oğlumun hayatından endişe ediyorum. Oğlumun bulunup bana teslim edilmesini istiyorum. Günlerdir gözüme bir damla uyku girmedi. Her an öldürüleceğim korkusuyla yaşıyorum. Sonumun Emine Bulut gibi olmasını istemiyorum Bakan Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istiyorum” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.