Eşini bıçakla ağır yaralayarak kaçtı

22

Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Gümüşçay Mahallesi’nde meydana gelen olayda iddialara göre psikolojik sorunlarının bulunduğu öğrenilen Naci B., eşi Vahide B. ile ihanet üzerine tartışmaya başladı.

Naci B. eşinin kendisine daha öncede olmak üzere defalarca ihanet ettiğini öne sürerek çekmeceden aldığı bıçakla eşine saldırdı. Naci B.’nin bıçakla saldırısı sonrası Vahide B.’yi omzundan ve sırtından bıçaklayarak yaraladı.

Evin içerisinde olan gelin ve çocukları korku içinde yaşanan olay esnasında kendilerini dışarı atarlarken eşinin bıçak darbelerinden kaçmak isteyen Vahide B. ise aldığı bıçak darbelerine dayanamayarak yere düştü. Gelinin çığlıkları üzerine panikleyen Naci B. olay yerinden kaçarken komşular polise ihbarda bulundu.

Ağır yaralı kadına yardım etmek isteyen komşuları, kapı camını kırarak eve girerken olay yerine ihbar üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Vahide B.’ye ilk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra Vahide B. ağır yaralı olarak Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

Naci B. de daha sonra Merkezefendi İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim oldu.

Babaları tarafından annelerinin bıçaklandığını öğrenen çiftin çocukları olay yerine gelerek babalarının daha önce de birkaç kez bu tarz saldırıda bulunduğunu dile getirirken görgü şahidi gelin ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Hastaneye kaldırılan Vahide B.’nin durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.