Bugün ikimizde öleceğiz diyerek arabasıyla kaza yaptı

101

TEM Otoyolunda Ankara yönüne giden sürücü Naci Ak yönetimindeki bir ciple sabah saatlerinde süratli bir şekilde Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde bulunan dinlenme tesislerine hızlı bir şekilde girerek park halinde bulunan üç araca ve yayalara çarparak durdu.

Kaza sonrası aracından inen Naci Ak iddialara göre bıçakla boğazını keserek kendisine zarar vermeye kalkması üzerine tesis çalışanları Naci Ak’a müdahale ederek engel oldular.

Dinlenme tesisi çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Naci Ak’ın kullandığı cipin park halinde çarptığı bir araç içerisinde olan Afganistan uyruklu Khalı Amanullah’ın hayatını kaybettiği belirlenirken kazaya neden olan Naci Ak ve araçta yanında bulunan  eşi Semra Ak ve cipin çarptığı otomobillerde bulunanlar ile yayalardan oluşan toplam 8 yaralı, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan 2’sinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Hastanede ifadesine başvurulan Semra Ak eşiyle araç içerisinde tartışırlarken eşinin kendisine “Bugün ikimizde öleceğiz” diye bağırarak ve aracının süratini daha da arttırarak eşinin aracını dinlenme tesisindeki park halindeki araçların üzerine sürdüğünü belirtti. Kaza sonrasında eşim aracından inerek araçta bulunan bir bıçakla boğazını kestiğini, kendisine de zarar vermesinden korktuğunu, ancak tesiste bulunanların araya girdiğini kaydetti.

Kendisine zarar veren Naci Ak’ın ise yoğun bakım ünitesinde tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.