Karısını boğarak öldüren koca tutuklandı

140

İstanbul’un Silivri ilçesinde meydana gelen olayda uzun süredir maddi sıkıntı yaşayan ve en son alyans bozdurulması yüzünden Süleyman ve Melek Güngörmüş çifti arasında tartışma yaşanmaya başladı. Tartışmanın kısa bir süre içinde kavgaya dönüşmesi yüzünden Süleyman Güngörmüş, astım hastası eşi Melek Güngörmüş’ün boğazını sıkması üzerine eşinin yere yığılması üzerine panikleyerek kaçtıktan sonra akşam saatlerinde durumu ağabeyine haber verdi.

Süleyman Güngörmüş’ün ağabey, polis ve sağlık ekipleriyle birlikte eve gittiklerinde Melek Güngörmüş’ün öldüğünü tespit etmesi üzerinde durumu polise bildirdiler.

Eşinin öldüğünü haber alan Süleyman Güngörmüş polise teslim oldu. Süleyman Güngörmüş’ün emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Melek Güngörmüş’ün ağabeyi Emrah Ayaz, yaptığı açıklamada “Biz kardeşimin evliliğine karşı çıkmıştık. Ama kardeşim çok seviyorum deyince kabul etmek zorunda kaldık. Daha evliliklerinin dördüncü ayında sorun yaşamaya başladılar. Süleyman kumara olan düşkünlüğü yüzünden kardeşimi zor durumda bıraktı. Daha önce de kardeşimi boğmaya kalkmıştı. İkincisinde haberimiz olmuştu ve gidip kardeşimi aldık. Bir ay sonra kardeşimden özür dileyerek barışmak istediğinde kardeşimde evliliğini kurtarmak için kabul etti. Yeter artık, kadına kalkan eller kırılsın. Biz kız kardeşimizi mezara gömdük, onlar kafalarını öne eğeceği yerde gelip hala bize mal paylaşımı hesabı yapıyorlar.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.