Komşu kavgası başka bir hal aldı

136

İstanbul’un Esenyurt ilçesi Üçevler Mahallesinde meydana gelen olayda iddialara göre aynı apartmanın ilk katında oturan eşi ve 4 çocuğu ile yaşayan Mısırlı Muhammed Fatih Abdülaziz, alt katında yaşayan ve gürültü yapan komşusunu uyarması üzerine komşusu ile arasında tartışma yaşandı.

Yaşanan tartışma sonrası dairesine geri dönen Abdülaziz bir süre sonra dairesinden çıkmak istediğinde kapısını açtığında etrafa reçel döküldüğünü görerek bunu yapanın alt kat komşusu olduğunu düşünerek durumu polise bildirdi. Geçtiğimiz günlerde alt komşusu kadının Abdulaziz’in sokakta oynayan çocuklarının kafalarına pis su attığını iddia etmiş ve o gün yaşanan olaylardan sonra her iki tarafta polis merkezine giderek birbirlerinden şikayetçi olmuştu.

Muhammed Fatih Abdülaziz yaşananları anlatırken” Mısr’dan geldikten sonra İstanbul’da yaşamaya başladım. Yaklaşık 1,5 yıldır bu binada yaşıyorum. Komşum benden rahatsız olmadığını iddia etse de benden rahatsız olduğunu düşünüyorum. Ama sebebini bilemiyorum. Kızlarım kar yağdığında sokağa çıktığında kızlarımın başına pis su attı. Eşim bana haber verince işten gelip video çekip polisi aradım. Ne zaman kendisiyle konuşmaya çalışsam bana küfrediyor. Bize karşı hiç saygısı yok. Ben komşumla huzur içinde yaşamak isterim. Bu tarz konularla polisimizi de meşgul etmek istemiyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.