Telefonda video izleyen karısını feci şekilde dövdü

93

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde meydana gelen olayda iddialara göre 1,5 yıl önce evlenen 20 yaşındaki evlendiği eşinden düğünün hemen ertesi gününden itibaren şiddet görmeye başladı. Geçtiğimiz hafta Pazar günü kızını uyutmak isterken cep telefonundan video izlediği esnada yanına gelen kocası O.T. ekranda bir erkek görüntüsü gördüğü gerekçesiyle yumruk attı. Yaşanan olay sonrasında gözü kanlar içinde kalan genç kadın ancak iki gün sonra eşinin markete gitmek için evden ayrıldığı sırada komşusuna sığınarak polisi aradı.

Polis merkezinde Tülay T. verdiği ifadesinde “10 aylık bebeğimi uyutmaya çalışırken cep telefonumdan video izlerken eşim yanıma gelerek ne izlediğimi sorunca bende ona telefonu gösterdim. Eşime telefonu verdiğim esnada izlediğim videoda bir erkek görüntüsü çıkınca kocam ‘Sen adamları mı izliyorsun?’ diyerek telefonla kafama vurdu. Daha sonra kızım uyandı. Kızımı korumak isterken gözüme yumruk atınca kan gelmeye başladı. Kocam ışığı açarak ‘oh iyi olmuş, nasıl şişmiş’ dedi. Hiçbir pişmanlığı üzüntüsü yoktu” dedi.

Eşim markete alışverişe gidince polis merkezine giderek eşi hakkında şikayetçi olan Tülay T. eşinin ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılmasına tepki gösterdi. Şiddet uygulayan kocasının elini kolunu sallayarak polis merkezinden ayrılmış olduğuna inanamıyorum. Şimdi araya aracılar koyarak şikayetimi de geri almamı istiyor. Şikayetimi asla geri almayacağım. Uzaklaştırma kararını da aldırdım” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.