Kayıp sağlık personeli ölü olarak bulundu

34

Silivri’de görev yaptığı hastaneden, 10 Nisan Cumartesi öğlen saatlerinde mesaisinin bitimin ardından aracıyla ayrılan ve daha sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 39 yaşındaki Adem Polat, Esenyurt’ta arkadaşının evinde ölü bulundu.

Bir ihbarı değerlendiren Esenyurt Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipler Esenyurt’ta gittikleri evde Adem Polat’ı evin içerisinde hareketsiz bir şekilde yatarken buldu. Polat’ın hayatını kaybettiği tespit edildi.

Yapılan araştırmalarda evli ve iki çocuk babası olan Adem Polat’ın sosyal medya üzerinden kısa bir süre önce tanıştığı N.Y. isimli kişinin evinde ölü olarak bulunduğu belirtilirken olay esansında .N.Y.’nin evde olmadığı ve psikolojik tedavi için hastaneye yatırıldığı öğrenildi. Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemlerinin ardında eşi Gülşen Polat ve yakınları cenazeyi teslim aldı. Adem Polat’ın Silivri’de defnedileceği öğrenildi.

Adem Polat’ın N,Y adlı kadının evinde uyuşturucudan hayatını kaybettiğinin iddia edilmesi üzerine Polat’ın cenazesini almak için Adli Tıp Kurumu’na gelen yakınlarından biri olan Cemil Susuz, “Uyuşturucudan ölmüş diyorlar, nasıl öldüğünü biz de bilmiyoruz şoktayız. Arkadaş için can atan biridir ama öyle kötü ortamlarda olduğuna inanmıyorum çünkü inançlı bir insandı” dedi.

Adem Polat’ın ölümü hakkında polis ekipleri soruşturma açarken genç yaşta hayatını kaybeden sağlıkçı Adem Polat’ın cenazesinde yakınları sinir krizi geçirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.