Böyle anne olmaz olsun!

8

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Huzurevleri Mahallesi Diclekent Bulvarında bir anne marketten aldığı 2 dondurmayı çocuklarına verdi. Verdiği dondurmayla birlikte çocuklarından birisinin yere düşmesine sinirlenen anne yere düşen çocuğunun kafasına basarak kaldırdı. Yerden kaldırdığı çocuğunu tokatlamaya başlayan gaddar anne çocukların ellerinde bulunan scooteri yere atarak çocuğunu tekrar dövmeye devam etti.

Olaya tanık olan vatandaşların anneye tepki göstermesi üzerine yerden bir avuç toprak alan gaddar anne toprağı çocuğunun üzerine fırlatarak bulvar üzerinde yürümeye devam etmesi üzerine çocukları da gözyaşları içerisinde annesini takip ederek olay yerinden uzaklaştılar.

Yaşanan o anlar marketin güvenlik kameralarına yansırken marketin işletmecisi yetkililere seslenerek bu çocukların annelerinden korunması gerektiğini ifade etti.

Güvenlik kamera kayıtlarında gaddar annenin markete girerek 2 dondurma aldıktan sonra kendisine birisinin parasını şimdi vereceğim diyerek  dışarı çıktıktan sonra dondurmaları çocuklarına verdiği görülüyor. Görüntülerin devamında çocuklardan birisinin dondurma ile birlikte yere düşmesi üzerine gaddar annenin çocuğun başına ayağı ile bastıktan sonra çocuğunu dövemeye başladığı ve ardından çocukların bindikleri scooterları yere ataraak tekrar dövdüğü ve yerden aldığı bir avuç toprağı çocuğunun üstüne attıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden ayrıldığı görüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.