Yol verme kavgası bıçaklı saldırıyla sonuçlandı

13

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde meydana gelen olayda Y.K adlı sürücü sevk ve idaresindeki otomobille  Beyazıt Mahallesi’nde karşı yönden gelen M.Ç. idaresindeki otomobil ile karşı karşıya geldi. İki araç sürücüsü arasında yol verme konusunda tartışma meydana geldi. Çevredeki sürücülerin ve vatandaşların araya girmesiyle iki grup sakinleştirilirken, M.Ç. ve beraberindeki iki kişi, kırmızı ışıkta duran Y.K. ve Ö.K.’nın içerisinde bulunduğu araca saldırdı.

Beyazıt Mahallesi’nde elindeki bıçakla kırmızı ışıkta aracından inen M.Ç, Y.K. ve Ö.K. adlı kardeşleri bacaklarından bıçakladıktan sonra yanındaki iki arkadaşıyla aracına binerek hızla olay yerinden kaçtı.

Çevrede bulunan güvenlik kameralarının kayıtlarına yansıyan olay sonrası vatandaşların ihbarı üzerin olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapılan Y.K. ve Ö.K adlı kardeşler daha sonra kendilerine ait otomobille Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti.

Olay yerin gelen polis ekipleri saldırıyı gerçekleştirdikten sonra kaçan şüpheli ve beraberindeki iki kişinin yakalanması için çalışmalara başlarken Cinayet Büro Amirliğine bağlı ekipler tarafından kısa süre içerisinde yakalanarak gözaltına alındı.

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu, şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin de devam ettiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.