Alper Erözer “Saçları Sarı” adlı şarkısını yayınladı!

Alper Erözer "Saçları Sarı" adlı şarkısını yayınladı!

47

 

Şarkılarının yanı sıra tarzı ve yakışıklı olmasından dolayı da genç kuşağın sevilen isimlerinden biri olarak öne çıkan Alper Erözer, yeni tekli çalışması ‘‘Saçları Sarı’’yı 1 Ekim tarihinde müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözü ile birlikte müziği Mert Kıyak, aranjesi de Özkan Meydan imzasına sahip olan şarkının Mix & Mastering işlemlerini Dijital Meydan ve görsel yönetmenliğini de Eren Yıldız üstlendi.. Alişan Günay Yıldırım yönetmenliğiyle çekilmiş olan video klip NetD Müzik kanalı içerisinde yerini almaya başladı. Alper Erözer’in ’’Saçları Sarı’’ adına sahip şarkısı DMC etiketi ile 1 Ekim Cuma gününde bütün dijital müzik platformları üzerinde de yayına girdi.

Başarılı sanatçı Alper Erözer ayrıca hayranlarına bir albüm müjdesi de vermiş oldu. Hayranlarının karşısına bu kez çok daha farklı sürprizlerle çıkmayı planlamakta olan Alper Erözer’in birbirinden iddialı 17 şarkıdan oluşan yeni albümü Ocak ayı içerisinde sevenleriyle buluşacak. Alper Erözer Prodüksiyon etiketi ile müzikseverlerle buluşacak olan albümdeki bütün şarkıların sözüyle beraber müziği de Alper Erözer imzasına sahip. Aylardan beri stüdyo içerisinde çok sıkı bir çalışma temposu yürütüp hazırlıklarını tamamlamış olan Türk pop müziğinin genç ve başarılı ismi Alper Erözer 17 şarkıdan oluşan albümde hayranlarını çok fazla şaşırtacak sürprizler yapmaya da hazırlanmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.