Esra Erol’da bu kadarına da pes diyebileceğiniz bir olay yaşandı

Esra Erol'da bu kadarına da pes diyebileceğiniz bir olay yaşandı

20

 

9 seneden beri evli olan çift bütün Türkiye’yi yaşamış olduklarıyla çok şaşırttı. Ersin Kurucu Esra Erol’un sunmuş olduğu programa katılıp ‘Eşim Sonay Kurucu Tiktok üzerinden tanışmış olduğumuz ve dolandırmayı düşündüğümüz adama kaçtı’ ifadelerine yer verdi.

Esra Erol ise sonrasında, ‘Duyduklarım doğru mu’ ifadelerine yer vererek şaşkınlığını dile getirmiş oldu. Ersin Kurucu, eşinin Tiktok platformundan tanışmış oldukları Abdülhakim A. ile yemeğe çıkmış olduğunu ve sınrasında kendisinin de karısını hemen arkada yer alan masadan takip etmekte olduğunu, maksatlarının da 36.000 Türk Lirası değerine sahip bilezik aldırmak olduğunu açıkça ifade etti. Fakat işleri ummakta olduğu gibi gitmemiş olan Ersin Kurucu’nun karısı iki çocuğunu da alıp Abdülhakim A.’ya kaçmış oldu.

Canlı yayın esnasında yüzleşmiş olan çiftin söyledikleri ise bütün herkesi şoke etmiş oldu. Yayına katılan Abdülhakim A. İse ‘Evet bende evli bir insanım. Karıma ise bu vaziyeti izah ettim. Eşim hiç bir şekilde kabul etmedi. Ancak ben Sonay’ı çok seviyorum. Onu asla bırakamam’ ifadelerine yer vererek ikinci şok dalgasını yaratmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.