Maganda kurşunundan dolayı yürüyemeyecek hale geldi

Maganda kurşunundan dolayı yürüyemeyecek hale geldi

55

 

6 senelik bir zamanın öncesinde mekan içerisinde kavgayı ayırmaya gayret ederken vurulup omuriliği zarar görmüş olan Emrah Topçuoğlu, ağrılarından dolayı sorunlar yaşamaktaydı. İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’nin Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapan Doçent Doktor Atilla Yılmaz hastasına takmış olduğu omurilik piliyle vücudu üzerinde bulunan ağrıları azaltıp normal yaşama dönmesini sağlamış oldu.

6 senelik bir zaman öncesinde T12 isimli bölgeden kavgayı ayırmaya gayret ederken vurulmuş olan 39 yaşında bulunan Emrah Topçuoğlu, yaralanmadan dolayı ağrılar yaşamakta, günlük olarak ihtiyaçlarını hiç bir şekilde karşılayamamakta, uyku sorunları da yaşamaktaydı. Günlük bir durumda yapması gereken yaşamsal faaliyetlerini yerine getirememekte olan Topçuoğlu, tedavi olma amacıyla araştırmalar yapmaya başlamış; nihayetinde de Dr. Atilla Yılmaz’ı bulmuş idi. Atilla Bey’in omurilik piliyle beraber ağrı tedavisi uygulamış olduğu bilgisine ulaşan Topçuoğlu, ilk fırsatında İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’ne gelmiş oldu. Muayenenin ardından işleme uygun görülmüş olan hasta ameliyata alınmış oldu.

Yılmaz’ın yapmış olduğu işlemin ardından, şikâyetleri dinmiş olan ve ağrıları durmuş olan Topçuoğlu, bundan böyle yemek yiyebiliyor ve uyku problemlerini de yaşamamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.