Harika bir oyuncu olabilmek için izlenmesi gereken adımlar

Harika bir oyuncu olabilmek için izlenmesi gereken adımlar

153

 

Turnuvalar içerisinde çok daha başarılı bir oyuncu olmanın yanı sıra eğlenceli zamanların zaferle taçlanmasını sağlamakta bulunan bir winner oyuncu olmak. İşte bütün oyunseverlerin çok harika bir oyuncu olma amacıyla merak etmiş olduğu bir husus. Casper’ın gücü ile desteklenmiş olan oyuncuların buluşma noktalarından Excalibur Clan da çok harika oyuncu olmayı talep edenlerin kendisini geliştirme amacıyla yapabilecek olduğu pek çok şeyi de özel 4 adımda açıklamakta.

1. Bir oyun için odaklanmak önemli. Eğerki cidden profesyonelleşmek talep ediliyorsa özellikle de bir oyuna odaklanmak gereklidir..
2. Daha iyi olanlarla oynanmalı. Yeni başlamış olanlarla karşı karşıya gelerek çok harika bir oyuncu olunduğuna inanmak her ne olduysa kolay gelmiş olsa da ne kadar üzücüdür ki bu rekabet amaçlara ulaştırılamaz.
3. Oyun mekanikleri için hakim olunması gerekli. Oyunun mekanikleri eylemin yanı sıra davranış ile birlikte kontrol mekanizmalarıdır. Kullanılmış olan silahın ya da oyun kahramanının özelliklerinin kaç saniye içinde tekrardan dolduğunu biliyor olmak, hangi özelliklerin ötekilerine üstün durumda bulunduğunu bilmek gibi yaşam kurtarıcı detayları öğrenebilmek, rakiplerden biraz daha önde olmayı sağlamakta.
4. Duyguları kontrol edebilmeyi öğrenmek önemli. Yalnızca pratik yapmanın yanı sıra oyunun taktiklerini öğrenmiş olmak tek bir başına da yeterli değil. Profesyonel açıdan oyun oynama maksadıyla psikolojik bir şekilde çok iyi hazırlanmak gereklidir. Sinirleri kontrol edebilmeyi öğrenmeli, daha da önemlisi en ufak bir yenilgi esnasında pes etmeden yola devam edilebilmeli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.