Ula ilçesinde çalışmaların %89’lık kısmı tamamlanmış durumda

Ula ilçesinde çalışmaların %89'lık kısmı tamamlanmış durumda

57

Ula ilçesinde çalışmaların %89’lık kısmı tamamlanmış durumda

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra öteki yatırımcı kuruluşlar aracılığıyla Muğla ilinin Ula ilçesi içerisinde yapımı süren altyapının yanı sıra yol ile birlikte kaldırım işlerinin %89’luk kısmı tamamlanmış durumda. Muğla Büyükşehir Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Doktor Osman Gürün, ilçe içerisinde incelemeler gerçekleştirdi.

Muğla ilinin Ula ilçesi içerisinde süren alt yapı çalışmalarının sonuna yaklaşılmış durumda. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Akmercan Doğalgaz ile birlikte ADM Elektrik ve Türk Telekom’un beraber başlatmış olduğu çalışmalar esnasında altyapının yanında yol ile birlikte kaldırım işlerinin %89’luk kısmı tamamlanmış oldu.

İlçe içerisinde yapımlarına başlanmış olan 7.800 metre uzunluğundaki içme suyu imalatlarının 7.600 metresi, 8.200 metre uzunluğundaki yağmur suyu hattının 8.000 metrelik kısmı tamamlanmış oldu. Öte yandan kanalizasyon parsel bağlantıları ise eş zamanlı bir şekilde sürüyor. İlçe içerisinde yolla beraber kaldırım imalatları konusunda ise Gökalp Gündüz Caddesi’nin yanı sıra Gazi Mustafa Kemal Bulvarı ile birlikte Meslek Yüksekokulu yolu da tamamlanmış oldu. Cumhuriyet Caddesi içerisinde de Atatürk İlkokuluna kadar gerçekleşen bölüm tamamlanmış durumda. Bölge içerisinde engelli geçişleriyle beraber otopark girişlerinin yapım işlemleri de sürüyor.

Altyapının yanı sıra yol ile birlikte kaldırım düzenlemelerinin %89’luk kısmının tamamlanmış olduğu Ula ilçesinde Muğla Büyükşehir Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Doktor Osman Gürün, incelemeler gerçekleştirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.