Mükellef Amerika’daki ofisine Apple Pay’den bir transfer gerçekleştirdi

Mükellef Amerika'daki ofisine Apple Pay'den bir transfer gerçekleştirdi

143

 

İnternet üstünde firma kurma platformu olarak öne çıkan Mükellef, Amerika Birleşik Devletleri içerisinde kurmuş olduğu firmanın başına geçmek üzre Apple Pay’den Ersin Koçal’la bir anlaşma yaptı.

Evden hiç bir şekilde çıkmadan, vergi dairesinin yanı sıra noter ile birlikte ticaret odasına gitme konusunda ihtiyaç duymadan firma kurulum hizmetini online bir şekilde kullanıcılarına sunmaya başlayan ve büyük bir yankı uyandıran Mükellef’in, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurmuş olduğu firmanın Ülke Müdürlüğü görevini üstlenmek üzre Ersin Koçal’la anlaşmaya varıldığı açıklandı.

Koçal, bu söz konusu yeni görevinin öncesinde ise Apple Pay İş Geliştirme Departmanı içerisinde, Apple şirketinin müşterilerinin e-ticaret siteleri üzerinden alışverişlerinin ardından ödeme deneyimlerini en üst düzeye çıkartma üzerine pek çok başarılı projede görev almıştı.

Koçal, Mükellef Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki yeni görevine Mükellef’in Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da ulaşmış olduğu başarıyı Amerika Birleşik Devletleri’ne de taşıma hedefiyle başlamış oldu. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde firma kurmayı talep edenlere, firma kurulmasından ön-muhasebeye, muhasebeden de vergi beyanı hususlarına kadar Mükellef platformunun üstünden verilecek hizmetlerin operasyonları konusunda görev alacağı açıklanan Koçal, Mükellef’in Amerika Birleşik Devletleri’nde de hizmetlerinin kullanıcılara ulaştırılabilmesinin yanı sıra yeni iş ortaklıkları yaratılması konularından sorumlu bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.