İzmir ilinde hafriyat kamyonu dehşeti yaşandı

İzmir ilinde hafriyat kamyonu dehşeti yaşandı

41

 

İzmir ili içerisinde, hafriyat kamyonu tarafından işçi servisine arkadan çarpmasından dolayı gerçekleşen kaza esnasında adeta bir faciadan dönülmüş oldu. Kazaya karıştığı açıklanan hafriyat kamyonunun olayın yakınında yer alan bir tane kahvehaneye dalmış olduğu kaza esnasında toplam olarak 2 tanesinin durumu ağır 13 kişinin yaralandığı açıklandı.

Söz konusu bu olay ise, İzmir – Çanakkale yolu üzerinde yer alan Şakran Mahallesinin E-87 Temaşalık bölgesinde gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgiye bakılır ise, İzmir ilinden Çanakkale iline doğru seyir durumunda bulunan ve Ö. Y.’nin idaresinde olan 35 HM 523 plakasına sahip işçi servisine, 58 TH 667 plakasına sahip R. Ş.’nin idaresinde bulunan bir hafriyat kamyonu arka taraftan çarptı.

Çarpışmanın etkisi ile birlikte 35 HM 523 plakasına sahip içinde ise fabrikalardan birine ait işçilerin yer aldığı servis otobüsü karşı şeride kadar geçmiş oldu. Bergama yönünden İzmir istikametine doğru seyir halinde bulunan E. K.’nin idaresinde olan 35 S 02460 plakasına sahip araca çarptığı açıklanan servis, daha sonrasında ise orada yer alan üst geçide çarpıp anca durabildi.

Hafriyat kamyonu da kazanın etkisi ile kontrolünü yitirip daha sonrasında orda yer alan bir tane kahvehaneye daldı. Kahvehane içerisinde yer alan 2 kişi de olmak üzere kaza esnasında toplam olarak 13 kişi yaralanmış oldu.

Aliağa Devlet Hastanesine götürülmüş olan yaralılar arasından 2 tanesinin sağlık durumunun ağır olduğu bilgisine ulaşıldı. Diğer taraftan, Aliağa Devlet Hastanesine götürülmüş olan yaralılardan 2 tanesi de İzmir ilinde yer alan farklı hastanelere gönderildi. Söz konusu bu kaza ile alakalı olarak soruşturma başlatılmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.