Basın mensuplarına sitemde bulundu

Basın mensuplarına sitemde bulundu

69

 

Yasak Elma isimli dizi içerisinde Yıldız adlı karaktere can veren Eda Ece, Anadolu Efes oyuncularından biri olan Buğrahan Tuncer’le Ege bölgesinde tatil yaptığı esnada mayolu bir biçimde objektiflere yakalandı. Fotoğraflar içerisinde kilolu çıkmış olduğunu gören başarılı oyuncu, İstanbul Cihangir içerisinde karşılaşmış olduğu basın mensuplarına da bir sitemde bulundu.

Eda Ece ile birlikte Buğrahan Tuncer, geçmiş olduğumuz günler içinde Çeşme ilçesinde tatil yaptıkları esnada mayolu bir şekilde objektiflere yakalanmıştı. Şezlonglara uzanarak uzunca bir süre sohbet etmiş olan çiftin yaşamış oldukları bu romantik anlar ise fotoğraflara açık bir şekilde yansımıştı. İkili ise bulundukları yerde kameraların görüntü almalarına hiç bir şekilde aldırış etmeden birbirlerini adeta öpme yağmuruna tutmuş idi.

Tatilini bitirip İstanbul iline geri dönmüş olan güzel oyuncu Cihangir içerisinde yine objektiflere yakalandı. Ece, mayolu resminden ötürü de muhabirlerle şöyle sitemde bulundu; ”4 adet bikiniyi giydim, çok fazla üşüdüm. Bir tanesinde mayo giyeyim dedim, gidip o mayolu halimi çekmişler. Kilolu bir şekilde çıkmışım. Arkadaşlar da bana hiç bir şekilde acımamışlar. ”Kilo aldı” başlıkları ile haberler çıkmaya başladı.”

Son günler içerisinde moda haline gelen yaşlandırma uygulamasıyla alakalı düşüncelerinin sorulmuş olduğu Ece, ”Bilgim bulunmuyor, o nasıl bir uygulama ki? Daha ben yapmadım. Ne ölmekten ne de yaşlanmaktan korkuyorum” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.