Evlatlık olduğunu öğrenince üvey annesini öldürüp intihar etti

65

Kayseri’nin Melikgazi ilçesi Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda yaşanan olayda iddialara göre 33 yıl önce Ahmet Doğan dünyaya gelen ve adını “Muhammed Erdal” adını verdikleri oğlunu çocukları olmayan ve Almanya’da işçi olarak çalışan kardeşi Ferhat Doğan’a evlatlık olarak verdi.

Muhammed Erdal Doğan Almanya’da yaşadığı müddet boyunca amcası Ferhat Doğan ve eşi İfakat Doğan’ı öz anne ve bababası olarak bildi. Geçtiğimiz yıl babası olarak bildiği Ferhat Doğan’ın kalp krizi geçirerek ölmesi sonucu annesi bildiği İfakat Doğan ile birlikte yaşamaya başladı.

YAZ TATİLİ İÇİN MEMLEKETİNE GELDİĞİNDE ÜVEY EVLAT OLDUĞUNU ÖĞENDİ

 

Kurban Bayramı tatilini geçirmek için Almanya’dan Kayseri’ye öz annesi olarak bildiği yengesi İfakat Doğan ile birlikte kendilerine ait olan evlerine geldiler. Kurban Bayramı dolayısı ile kendilerine ziyarete gelen bir akrabalarının sebepsiz yere öz babası olarak bildiği Ferhat Doğan’ın aslında amcası olduğu, anne olarak bildiği İfakat Doğan’ın da yengesi olduğunu söyledi.

Akrabasının gerçekleri söylemesi üzerine birden evde cinnet getiren Muhammed Erdal Doğan, Kayseri’deki evlerinde bulundurduğu ruhsatsız silahı ile yıllardır annesi olarak bildiği yengesi İfakat Doğan’a 5 el ateş etti. Üvey annesi İfakat Doğan’a 5 el ateş ettikten sonra aynı silahla kendi başına dayayarak ateş etti. Komşularının silah sesini duyarak yaptıkları ihbar sonrasında olay yerine bir çok polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekiplerin evin içerisinde yaptıkları ilk inceleme sonucunda İfakat Doğan ve Muhammed Erdal Doğan’ın hayatlarını kaybettiği belirlendi.

Komşularının haber vermesi sonucu olay yerine gelen Muhammed Erdal Doğan’ın öz babası Ahmet Doğan sinir krizleri geçirdi. Baba Ahmet Doğan cep telefonunda ekran resmi olan Muhammed Erdal Doğan’ın fotoğrafına bakarak ağlamasını sürdürdü. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptıkları çalışma sonrasında İfakat Doğan ve Muhammed Erdal Doğan’ın cenazeleri gerekli incelemelerin ardından Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.