Alkollü kadın sürücü araçlara çarpmamış sadece öpmüş

62

Dün saat 19.00 sıralarında Antalya’nın Konyaaltı ilçesi Liman Mahallesi’nde kontrolsüz araç kullanan bir kişi, polisler tarafından fark edildi. Polise vatandaşların bir aracın park halindeki bir otomobile çarpıp kaçtığı ihbar üzerine polisler bölgede geniş çaplı bir inceleme yaptı.

POLİSİN DUR İHTARINA UYMADI

Polisler sokaklarda ve caddelerde önlemler aldıktan kısa bir süre sonra  Rüya E. adındaki kadının kullandığı aracı bularak dur ihtarında bulunmaları üzerine Rüya E. olay yerinden hızlı bir şekilde kaçmaya başladı. Cadde ve sokaklarda kontrolsüz bir şekilde ilerleyen Rüya E. park halinde bulunan 5 otomobile daha çarparak hasara neden oldu. Polisler tarafından yaklaşık 15 kilometre süren kovalamaca sonunda Belediye Caddesi’nde  Rüya E., bir polis aracına çarparak durdu.

KENDİSİNİ ARACINA KİLİTLEDİ

Polis aracına çarpması sonucu durmak zorunda kalan Rüya E.’yi ekipleri gözaltına almak isterken Rüya E., kendisini otomobiline kilitledi. Polis ekiplerin tüm çabalarına rağmen aracının kapılarını kilitleyerek aracından inmeyen Rüya E., aradan geçen süre zarfında sıcaktan bunalınca aracın camını açarak kendisini gözaltına almak isteyen polis ekipleriyle konuşmaya başladı.

Ekiplerin yoğun çabası ve konuşmasının ardından Rüya E., araçtan indi. Aldığı alkolün etkisi ile ayakta durmakta güçlük çeken Rüya E., çimenlerin üzerine uzandı. Rüya E. çimlerin üzerinden polislere kaza yapmadığını, sadece onları öptüğünü söyledi.

POLİSLER YÜZÜNÜ YIKADI

Polis ekipleri, kendinden geçen Aldığı alkolün ve sıcağın etkisi ile kendisinden geçen Rüya E.’nin yüzünü polisler soğuk su ile yıkayıp kendisine gelmesini sağlamaya çalıştılar. Polis ekipleri tarafından haber verilen sağlık ekipleri Rüya E.’ye müdahale etti. Sağlık ekipleri ile ambulansla özel bir hastaneye götürülen Rüya E., hastaneden de kaçmaya çalıştı.

Hastaneden kaçan Rüya E. tekrar polis ekipleri tarafından yakalanarak hastaneye getirildi. Hastanede yapılan ilk kontroller sonrasında Rüya E.’nin alkol komasına girdiği tespit edilerek tedavisine başlanıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.