Baldızını boğazından bıçaklayarak öldürdü

23

Antalya’nın Kepez ilçesi Teomanpaşa Mahallesi’nde dün gece meydana gelen olayda eşinden hakkında uzaklaştırma kararı bulunan özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan Ercan K. hamile ve bir çocuk annesi olan eşi Fas uyruklu Silham K.’nın evine girmek istedi.
İddialara göre Ercan K. hamile eşinin bulunduğu apartman dairesinin bodrum katında bulunan dairesine gelerek eşi ile konuşmak istedi Hamile olduğu için doğum döneminde kendisine yardım etmesi için Fas’ta yaşayan kız kardeşi Rajae Ait Lhaj’ı yanına çağıran Silham K. eşine kapıyı açmak istemedi. Ercan K. eşinin kendisine kapıyı açmamasına sinirlenerek elindeki bıçakla eşinin dairesine balkondan girdi. Eşinin balkondan girdiğini gören Silham K. fenalık geçirerek yere düşerek bayıldı. Bu sırada evde olan Silham K.’nın kardeşi Rajae Ait Lhaj ablasını yerde görünce ona yardım etmeye ve eniştesini evden uzaklaştırmaya çalıştı.
Ercan K. ile baldızı Rajae Ait Lhaj arasında tartışma başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesinden korkan  Rajae Ait Lhaj korkarak evden kaçmaya başladı. Apartmandan çığlık atarak dışarı çıkan  Rajae Ait Lhaj Kepez Belediyesi Sağlık Merkezinin yanındaki parka girdi.. Ercan K.’da baldızının peşinden evden çıkarak baldızını parkın içinde yakalayarak elinde bulunan bıçakla boğazından ve vücudunun bir çok yerinden bıçakladı. Parkta bulunan özel güvenlik görevlilerinin müdahalesine rağmen Ercan K. olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Olay sonrası yapılan ihbarlar sonrası olay mahalline polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahalesi yapılan Rajae Ait Lhaj ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Özel hastanede doktorların tüm müdahalelerine rağmen Rajae Ait Lhaj kurtarılamayarak hayatını kaybederken, baldızını bıçaklayarak öldüren Ercan K.’nın yakalanması için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.