Karısını boşamadan başka bir kadına düğün yaptı

30

2003 yılında  Elif D.(38) ve Ömer D.(39) çifti İstanbul’da tanıştılar ve kısa bir süre sonra da evlendiler. Çiftin bu evlilikten bir çocukları oldu. İddialara göre 6 ay önce hayvan ticareti yapmak için Ömer D. Samsun’a gitti. Eşinin Samsun’da olduğu süreçte Elif D., eşi Ömer D.’nin başka kadınlarla birlikteliğini öğrendi. T. isimli bir kadın sosyal medya üzerinden Elif D.’ye ulaşarak kendisinin Samsun’da üniversite öğrencisi olduğunu ve eşinle beraberiz, evlilik hazırlıkları yapıyoruz. Bana sizinle iki buçuk yıldır ayrı yaşadığını söyledi” dedi. Elif D., T. adındaki kadına “gözümle görmedikten sonra sana inanmam” demesi üzerine T. adındaki üniversite öğrencisi Elif D.’yi cep telefonundan görüntülü arayarak ekrandan Ömer D.’yi gösterdiği esnada Ömer D., T.’ye müdahale edip telefonu elinden almaya çalıştı.

 

2 milyon lira tazminat istedi

Elif D. yaşadığı görüntülü arama sonrasında eşinin kendisini aldattığından emin olarak avukatı aracılığı ile Anadolu 15. Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı. Dava dilekçesinde, Elif D. eşinin kendisini aldattığını ve dava dosyasında bunun ispatlarının olduğunu kocasının sorumluluklarını yerine getirmediğini belirterek 10 bin lira nafaka ve 2 milyon lira tazminat ödemesini talep etti.

Davalı koca Ömer D. ise cevap dilekçesinde, “Eşimle uzun süredir evliliğimizde sorunlar yaşıyoruz. Birbirimize karşı güvenimiz kalmadığı gibi saygı mefhumunu da kaybettik. Eşimin hakkımda aldatıyor suçlamaları asılsız ve kayda değer değildir. En son tartışmamızda eşim beni evden kovarak bana” Benden sana kadın olmaz, git kendine yeni bir hayat kur” dediğini iddia ederek, eşinin bu sözleri üzerine bir köye yerleştiğini ve burada işsiz olduğunu belirterek eşinin kendisini holding patronu gibi görerek kendisinden 10 bin lira nafaka ve manevi tazminat istiyor. Ben eşimden bana 2 milyon lira manevi tazminat ödemesini istiyorum” dedi.

Mahkeme heyeti dava dosyasında eksiklerin giderilmesi ve şahitlerin dinlenmesi için boşanma davasını Kasım ayına ertelerken, daha dava duruşmasının ilk celsesi bittikten sonra ilginç bir olay meydana geldi. Sosyal medyadan ulaşılan bilgilere göre Ömer D. uzun süredir birlikte olduğu öğrencisi T. ile düğün yaptı ve bu düğünün fotoğraflarını sosyal medya hesabından “Ruhun ruhuma yoldaş, gölgen gölgeme sırdaş, gönlün gönlüme arkadaş olsun” sözüyle paylaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.