Neresinden bakarsanız bakın iğrençlik akıyor

30

Kimliği tespit edilemeyen kişiler tarafından Kırklareli Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan bir ihbarda 14 yaşındaki bir kız çocuğunun cinsel istismara uğradığı ve bu cinsel istismar sonucu hamile kalarak 7 aylık bir kız bebeğini ölü olarak doğurduğu ve bu doğan bebeğin kent mezarlığına gömüldüğü ihbarı üzerine Kırklareli Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışmalara başladı.

Ekipler cinsel istismar sonucu doğum yapan kızın annesi A.D.’yi gözaltına aldılar. A.D. emniyette verdiği ifadesinde kızının A.C. adındaki bir kişinin cinsel istismarı sonucu hamile kaldığını ve kızı S.D.’nin evde doğum yaptığını, doğan bebeğinde ölü olarak dünyaya gelmesi sonucu bebeğin kent merkezinde bulunan mezarlıkta bir mezarın üstüne gömüldüğünü itiraf etti.

Anne A.D.’nin itirafı üzerine Kırklareli Emniyet Müdürlüğü tarafından oluşturulan özel bir ekip kent merkezinde bulunan mezarlıkta yaptıkları araştırmalar sonucunda bir mezarın üstünün kazılarak bir poşet içerisinde bez parçalarına sarılı 7 aylık bir kız çocuğunun cansız bedenine ulaşıldı.

Ekipler yaptıkları araştırma sonrasında 14 yaşındaki S.D. adındaki kıza cinsel istismarda bulunduğu tespit edilen A.C. ve onun annesi K.C., babası E.C. teyzesi S.Ö. akrabası S.B. ile beraber cinsel istismara uğrayan kızın annesi A.D. ve babaannesi G.D’yi. gözaltına aldılar Emniyette sorguları yapılan şüpheliler adliyeye sevk edilirken cinsel istismar sonucu çocuğunu ölü olarak doğuran S.D. ise emniyette tutulmaya devam ediliyor.

 

Olayın ardından polisin yaptığı çalışma sonucu S.D.’ye cinsel istismarda bulunduğu belirtilen A.C. ile onun annesi K.C. (43), babası E.C. (47), teyzesi S.Ö. (44), akrabası S.B. (44) ve kızın annesi A.D. ile babaannesi G.D. (59), gözaltına alındı. Emniyette sorguları tamamlanan 7 kişi, hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden A.C.’nin teyzesi S.Ö., gazetecilerin ‘Olayı neden sakladınız?’ soru üzerine “Hayır, yok öyle bir şey” diye bağırdı.

Cinsel istismara uğradığı belirtilen S.D. ise emniyette tutulurken, gazetecilerin cinsel istismara uğrayan küçük kızın annesinin teyzesine “Neden böyle bir olayı sakladınız?” sorusuna “Hayır biz kimseden bir şey saklamadık” diyerek bağırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.