9 yaşındaki çocuğun ölümünde kan donduran iddia

22

Bursa’nın Gemlik ilçesi Eşref Dinçer Mahallesi’nde meydana gelen olayda vatandaşlar bir evden bağrışma sesi duyduklarını polisi arayarak ihbar ettiler. İhbar üzerine polis ekipleri olay mahalline giderek eve girdiklerinde ailesi ile birlikte yaşayan 9 yaşındaki Suriyeli Muhammet Hüseyin’i ölü buldu. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken Muhammet Hüseyin’in ölü bulunduğu eve olay yeri ekipleri sevk edilirken Muhammet Hüseyin’in babası ve üvey annesi ifadelerinin alınması için polis ekipleri tarafından emniyete götürüldü.

MUHAMMET’İN VÜCUDUNDA DARP, KESİK VE YANIK İZLERİ BULUNDU

Bursa’da, komşularının duyduğu bağrışma sesleri üzerine polise ihbarda bulunmaların ardından olay yerine giden polis ekiplerinin evde 9 yaşındaki Suriyeli Muhammet Hüseyin’in cansız bedeni ile karşılaşmış ve olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan ilk inceleme sonucunda Muhammet Hüseyin’in vücudunda bir çok kesik, yanık ve darp izlerine rastlandı. Polis ekipleri babası, üvey annesi ve üç kardeşi ile beraber yaşayan 9 yaşındaki küçük çocuğun işkence yapılarak öldürüldüğü üzerinde duruyor.

Polis ekipleri tarafından Muhammet Hüseyin’in bulunan cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin öğrenilmesi için ambulansla Bursa Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı. Polis ekipleri Muhammet Hüseyin’in cinayete kurban gittiği şüphesiyle üvey annesi ile babasını gözaltına aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.