Bir haftadır aranıyordu ölü olarak bulundu

27

Eşinden ayrı olarak yaşayan 2 çocuk annesi Dursiye Sağlam Afyonkarahisar’da çalıştığı  bir kafeteryadan 11 Şubat günü gece mesaisinden çıktıktan sonra kendisinden bir daha bilgi alınmadı. Dursiye Sağlam’ın yakınları kendisine ulaşamayınca Dursiye Sağlam’ın bulunması için polis ve jandarmaya müracaatta bulundular. Kayıp ihbarının yapılmasının ardından polis ve jandarma ekipleri Dursiye Sağlam’ın bulunması için çalışmalara başladılar.

JANDARMAYA İHBAR GELDİ

Dursiye Sağlam’ın arama çalışmalarını yürüten Jandarma Komutanlığı ekiplerine gelen bir ihbar üzerine harekete geçildi. İhbar üzerine jandarma ekipleri Afyonkarahisar – Çobanlar karayolu üzerinde, vücudunun yarısı yanmış bir kadın cesedini yol kenarındaki çukurda buldular. Yanmış kadın cesedine yapılan incelemelerde bulunan cesedin Dursiye Sağlam’a ait olduğu tespit edilirken olay yerinde Cinayet Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan incelemenin ardından Dursiye Sağlam’ın cenazesi morga kaldırıldı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Cinayeti araştıran polis ekipleri Dursiye Sağlam’ın kaybolduğu gün en son olarak kamyon şoförü A.C. ile görüştüğünü belirledi. Polis ekiplerince A.C. adındaki kamyon şoförü gözaltına alındı. Emniyette ilk ifadesinde A.C. adındaki kamyon şoförü Dursiye Sağlam ile uzun süredir bir ilişkileri olduğunu ve ayrılma kararı aldıklarında aralarında çıkan tartışma sonrasında Dursiye Sağlam’ı bıçaklayarak öldürdüğünü ve cesedinin tanınmaması için yaktığını itiraf etti.

Dursiye Sağlam’ın ölüm haberini alan ailesinin büyük üzüntü yaşadığı ve evlerinin sessizliğe büründüğü öğrenilmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.