Yol verme kavgasında otobüs şoförünü darp etti

61

Sıkışan trafikte yol verme meselesi yüzünden Niğde’nin Bor Caddesi üzerinde A.E. adındaki otomobil sürücüsü ile M.E. adındaki özel halk otobüsü şoförü arasında, tartışma yaşandı.

DAYAK YİYİNCE BEYZBOL SOPASIYLA SALDIRDI

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce A.E. otomobilinden inerek özel halk otobüsüne bindi ve özel halk otobüsü şoförü M.E.’ye vurmaya başlayınca. M.E.’de özel halk otobüsünde yanında bulundurduğu beyzbol sopasını alıp, karşılık verdiği belirtildi.

Otobüsün içinde başlayan kavga, otobüsün dışında devam ederken kavga eden sürücüleri özel halk otobüsü içinde bulunan yolcular ayırırken vatandaşların ihbarı üzerine olay mahalline polis ekipleri sevk edildi.

Polisler tarafından otomobil sürücüsü A.E. gözaltına alınırken otobüs sürücüsü M.E. ise çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılırken iki sürücüde birbirinden şikayetçi oldu.

Olay sonrası özel halk otobüsü şoförü M.E yaptığı açıklamada “  Normal trafikte ağır bir şekilde seyrederken otomobil sürücüsü beni sıkıştırdı. Durağa yanaştığımda arkamdan gelerej aracını durdurdu ve aracından inerek otobüsümün camına vurarak bana küfürler savurdu. Daha sonra yolcu almak için kapıyı açmamı fırsat bilerek içeri girdi . Otobüste bulunan yolcular müdahale etmek istediler. Ama bu esnada bana yumruklar atmaya başladı. Bende yanımda bulundurduğum bir değneği alarak ona sallamaya başladım. Daha sonra kavga otobüsün dışında devam etti. Elimde salladığım değneği nasıl olduysa aldı. O anlarda yine otobüste bulunan yolcular araya girdiler. Orada da bana defalarca küfür etti. Daha sonra polisler geldi ve beni hastaneye götürdüler. Hastanede elimi sardılar ve ben darp raporu aldım. Kendisinden şikayetçiyim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.