Trafikte tartıştığı üç kadını sopayla dövdü

28

Mersin’in Mezitli ilçesi 2’nci Çevre Yolu üzerinde, 3 gün önce meydana gelen olayda, seyir halindeki 2 otomobilde bulunan taraflar bilinmeyen bir nedenle trafikte tartışmaya başladı. Seyir halindeki araçlar daha sonra sürücüleri tarafından  araçlarını yol ortasında durdurarak araçlarından indiler. Araçların birinde bulunan kadın sürücü ve yanındaki arkadaşları ile diğer araçta bulunan biri kadın iki kişi inerek ellerindeki sopalarla diğer araçta bulunan 3 kadına sopalarla saldırıda bulundu. Çevre yolu üzerinde seyreden başka araçların sürücüleri araçlarını durdurarak kavga eden grupları ayırmasının ardından bir erkek yanındaki kadın arkadaşı ile otomobiline binerek olay yerinden ayrıldı.

Yaşanan olaylar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedilirken görüntülerde otomobilden inen saldırgan aracından inerek elindeki sopa ile kadınlara sopalarla vurduktan sonra araya giren başka vatandaşların kendilerine tepki göstermesi üzerine yanında bulunan kadınla birlikte otomobiline binerek olay yerinden uzaklaştı.

Mersin’in Mezitli ilçesinde meydana gelen olayda kimliği henüz tespit edilemeyen kişinin,  başka bir araçta seyir halinde bulunan 3 kadını sopa ile darp etmesine ait yeni bilgiler ortaya çıktı. Trafik ışıklarından itibaren iki araç sürücüsünün aralarındaki tartışmanın yol boyunca devam ettiği ve yaşanan küfürleşmeler sonrasında kavgaya karışan kızı ile aracından inen adamın otomobilinden aldığı sopa ile kadınları darp ettiği öğrenilirken olayla ilgili her iki tarafın birbirlerinden davacı oldukları öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.