Barışmayan sevgilisinin aracını parçaladı

32

Ankara’da meydana gelen olayda Ahmet M.Ç. 2 yıldır birlikte olduğu temizlik görevlisi Nazan Y.’ye şiddet uyguladı. Nazan Y. kendisine şiddet uygulaması üzerine sevgilisi Ahmet N.Ç.’den ayrdldı. Kendisinin terk edilmesini hazmedemeyen Ahmet M.Ç. eski sevgilisi Nazan Y.’nin peşini bırakmadı ve kendisini tekrar darp etti. Nazan Y.’nin şikayeti üzerine gözaltına alınan Ahmet M.Ç.’ye 2 ay uzaklaştırma cezası verildi. Cezanın bitmesinin ardından Ahmet M.Ç. tekrar Nazan Y.’yi rahatsız etmeye başladı. Ahmet M.Ç. eski sevgilisinin ortak bir arkadaşlarının evinden çıkarken gördüğünde yanına giderek tekrar barışmak istediğini söyledi. Ahmet M.Ç.’nin teklifini Nazan Y. kabul etmediğinde tekrar darp edilirken Ahmet M.Ç. daha sonra Nazan Y.’nin park halindeki otomobilinin yanına giderek üzerine çıkarak otomobili tekmeleyerek kullanılmaz hale getirdi.

Bu anları cep telefonundan görüntüleyen Nazan Y. durumu ayrıca polise ihbar etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri Ahmet M.Ç.’yi gözaltına alırken Nazan Y.’de hastaneye giderek darp raporu aldı. Çıkarıldığı mahkeme tarafından Ahmet M.Ç. 3 ay daha uzaklaştırma kararı alırken adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Nazan Y. yaptığı açıklamada “ Kendisinden ayrıldıktan sonra peşimi bırakmadı. Ayrıldıktan sonra 2 kez darp edildim. En son darp ettikten sonra park halinde bulunan otomobilimi kullanılmaz hale getirdi. Daha öncede arabasıyla ayağıma hafifçe çarpmıştı. Hakkında 2 kez uzaklaştırma kararı çıkarttım. Süre bitince tekrar rahatsız etmeye başladı. Boşandığım eski eşimden 3 çocuğum var. En büyük korkum sonumun Emine Bulut gibi olması” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.