Songül Karlı’dan samimi itiraf

71

Boşandığı eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığı yönündeki haberlerle son günlerde gündemden düşmeyen Songül Karlı dün akşam Ali Eyüpoğlu’nun YouTube programına konuk olan. Songül Karlı Ali Eyüpoğlu tarafından sorulan sorulara içtenlikle cevaplar verirken ayrıca samimi itiraflarda bulunurken eski eşi Metin Yüncü ile ilgili bilinmeyenleri açıkladı.

Boşandığı Metin Yüncü tarafından kendisini 30 milyon TL dolandırıldığını ve bu yüzden evine defalarca haciz geldiğini söyleyen Songül Karlı bomba bir itirafta bulundu. Songül Karlı son evliliğini sadece bir reyting uğruna yaptığını itiraf ederken o dönem programı beraber yaptıkları Uğur Arslan’la birlikte FOX’ta yıllarca Su Gibi isimli programında reytinglerin düşmesi ve programlarının 89’uncu sıraya düşmesi üzerine yapımcıların kendisine gelerek ‘Artık evleneceksin’ dedi ve böyle gelişti. Yoksa Metin Yüncü, çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan da değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi; 40 kere kapıya koydum kolilerini” dedi.

Instagram hesaplarından spor yaparken paylaştığı fotoğraflarında Songül Karlı’nin iç çamaşırı giymediği iddia edilirken bu iddialar hakkında konuşan Karlı “Herkes yapınca oluyor da türkücü yapınca mı olmuyor? Gören, duyan da sanacak ki sanki türkücülere çok saygı duyuluyor?  Kimse benim spor yapmamı eleştirmemesi lazım aksine övülecek bir şey yapıyorum. O fotoğraflarda iddia edildiği gibi sütyensiz de değildim. Sadece tercih ettiğim sütyenden öyle görünüyor. Ben o fotoğrafları paylaşırken incelemiyorum. Takipçilerim yazınca fark ettim” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.