Tozkoparan’da heyecan devam ediyor

60

Ailelerin çocuklarıyla birlikte izledikleri TRT 1ekranlarında yayınlanan Tozkoparan İskender, yeni bölümüyle ekranlara geliyor…

Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde neler olacak:

Bodrum katında bulunan gizli odayı düzenlerken iz bırakan Mavi Ay bu izi farkeden Ece tarafından köşeye sıkıştırılmıştır. Ece’nin yaptığı çağrı sonrası Kasırga takımı toplanarak Mavi Ay’ın gizlendiği yeri bulmak için çalışmalara başlar. Sosyal medyada bir çağrı yapan Dedikoducu kanalı bir klip yarışması düzenlediğini ilan eder. Çağrısında kendisine gönderilen klipler içinden seçilecek olan klipi yayınlayacaklarını açıklaması üzerine Mavi Ay ve Kasırga birinci olmak için klip çekmeye karar verirler.

Mavi Ay’ın önünde klip için çok önemli bir engel vardır. Çünkü o klipi çekmek için cep telefonları yoktur. Refika hanım kendilerine ait cep telefonlarına ceza olarak el koymuştur. İskender’in kimliğinin olmamasından yola çıkan Rüya Salih’in İskender’i resmi olarak evlat edinmediğini öğrenir. Bu durumdan rahatsız olan Rüya, İskender’in Salih ile kalmasının doğru olmadığını düşünür ve harekete geçer. İskender ise Salih’ten ayrılmak istememektedir.

Kasırga, izleri takip ederek Mavi Ay’ın gizli kulüp odasını bulabilecek mi? Mavi Ay, kendilerine bir klip çekmeyi başarabilecek mi? Dedikoducu’nun klip yarışmasını kim kazanacak? Rüya’nın devreye girmesinden sonra İskender, Salih’in yanında kalabilecek mi?

Tüm bu soruların yanıtı ve daha fazlası, Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.