Kedi yüzünden annesini öldürdü

45

Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Arda Mahallesi’nde meydana gelen olayda oğlu ile birlikte yaşayan 54 yaşındaki Nuray Duğrul’un evine tadilat için gelen ustalar mutfakta Nilay Duğrul’un cansız bedeni ile karşılaştılar.

Eve tadilat için gelen ustaların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri gelirken olay yerinde yapılan incelemenin ardından Nilay Duğrul’un cansız bedeni otopsi için morga kaldırılırken polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattılar.

Polis ekipleri annesiyle birlikte yaşayan 20 yaşındaki oğlu İlhan Süngerciler’in ifadesine başvurdu. İlhan Süngerciler polise verdiği ilk ifadesinde annesinin tansiyon hastası olduğunu, sabah birlikte kahvaltı yaptıktan sonra işe gittiğini ve daha sonra komşularının haber vermesi üzerine annesinin öldüğünü öğrendiğini söyledi.

Polisler tarafından ikinci kez sorgulanan İlhan Süngerciler ikinci sorgusunda işlediği cinayeti itiraf etti. İlhan Süngerciler ikinci ifadesinde annesinin devamlı olarak sokakta bulduğu kedileri eve getirmesi yüzünden sık sık tartıştıklarını, sabah kahvaltı yaparken aynı konu yüzünden annesi ile tartışırken annesini göğüs kısmından itmesi sonucu annesinin dengesini kaybederek başını mutfakta sert bir cisme çarpması sonucu yere düştüğünü ve o an korkuya kapılarak annesinin o halini cep telefonu ile kaydettikten sonra işine gittiğini söylediği öğrenildi.

İlhan Süngerciler emniyette işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.