Kazanın ardından büyük bir dram çıktı

92

Antalya’da meydana gelen trafik kazasında sürücü Harun Ateş sevk ve idaresindeki otomobille bir akrabalarına taziyeye giderken Mehmet Ali Em sevk ve idaresindeki bir otomobille çarpışması sonucu 6 kişinin öldüğü kazadan geriye yürek burkan hikayeler kaldı.

Trafik kazasında hayatlarını kaybeden Harun ve Sevgi Ateş’in 9 yıl önce kazada öldükleri gün  tanıştıkları ve çiftin 7 aylık evli oldukları öğrenilirken çiftin sahibi olacaklarını öğrendikleri gün yapılan kutlama görüntüleri ortaya çıktı. Sevgi Ateş’in kazada hayatını kaybettiğinde 2 aylık hamile olduğu öğrenilirken yakınları Ateş çiftinin ölümünün ardından sinir krizi geçirdiler.

Meydana gelen trafik kazasında Harun Can Ateş’in kullandığı otomobilin savrularak sulama kanalına yuvarlanması sonucu eşi Sevgi Ateş ile birlikte Şükriye Ateş kazada can verirken karşı araçta bulunan Mehmet Ali Em, Sevda Em ve Gülsüm Em kazada hayatlarını kaybetmişti.

Kazada her iki araçta da hayatlarını kaybedenlerin akraba olması ve 2 aylık hamile Sevgi Ateş’in eşiyle tanıştığının 9 yıldönümünde ölmesi yürekleri daha fazla burktu.

Kazaya karışan tarafların vefat eden akrabaları için taziyeye gittiği bildirildi. Olay yerinde yola giriş ve çıkışlar bir süre durdurulurken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Serik Devlet Hastanesi morguna kaldırılan 6 kişinin cenazesinin bugün ilçede kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği bildirildi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.