Her iki kocada uygunsuz görüntülerin eşlerine ait olduğunu iddia etti

31

İstanbul’da geçtiğimi günlerde meydana gelen olayda  S.M. adındaki bir kişi sosyal medyada gördüğü uygunsuz videodaki kadının eşi olduğunu, onu kazağından tanıdığını iddia ederek eşi hakkında boşanma davası açmıştı. Bu olayın ardından kısa bir süre sonra da bu kez de  Eskişehir’de yaşayan E.U. da aynı video görüntüsünde bulunan kadının boşanma aşamasındaki eşi olduğunu iddia etti.

E.U sosyal medya üzerinden yayınlanan ve izlediği görüntülerdeki kadının boşanma aşamasındaki eşi Ç. U.’ya ait olduğunu iddia ederek bundan 3 yıl önce kendisini aldatan ve çocuğunu göstermeyen eşi Ç. U.’ya Eskişehir Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtığını söyledi. Boşanma davaları çekişmeli devam ederken genç adam, 2019’da sosyal medyada İstanbul Aile Mahkemesi’nde konu edilen boşanma davası açılmasına sebep olan aynı videoyu gördüğünü belirtti.

E.U yaptığı açıklamada “Görüntüleri izler izlemez o uygunsuz görüntüdeki kadının eşim olduğunu ameliyat izinden, saç renginden ve saç toplama şeklinden anladım. Eşimin beni aldattığına emindim ama elimde delil yoktu. Sonra bu görüntüleri mahkemeye delil olarak sundum. Bu sosyal medyada elden ele dolaşan görüntülerdeki kadın kim olduğu gerçeği bir an önce açığa çıkmasını istiyorum” açıklamasında bulundu. Boşanma davaları devam eden E.U., aynı çocuğunun kendisine gösterilmediğini, eşi yüzünden ceza davalarının yaşandığını söyleyerek mağduriyetini belirtti.

S.M.’nin görüntülerdeki kişinin eşi olduğuna dair açtığı boşanma davası da devam ediyor. Genç adam, sosyal medyada gördüğü uygunsuz videodaki kadının eşi olduğunu, onu kazağından tanıdığını iddia ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.