Sapık müezzin tutuklandı

170

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde müezzinlik yapan Yakup Ç., Bursa’da bir alışveriş merkezinde beğendiği bir kıyafeti deneyen M.V. adlı kadının görüntülerini cep telefonu ile çekerken kadının fark ederek durumu mağaza güvenliğine haberdar etmesi üzerine mağazaya çağrılan polisler tarafından gözaltına alındı.

Reyondan beğendiği bir kıyafeti soyunma kabininde denemek isterken çıplak görüntülerinin çekildiğini iddia eden M.V. “Kıyafeti denemek isterken kabin içinde bulunan boy aynasından bir anda kendimin bir erkek tarafından cep telefonu ile kaydettiğini görünce çığlık attım. Çığlığım üzerine bu şahıs kaçmaya kalkınca mağaza görevlisine durumu izah edince mağaza güvenlik görevlileri bu şahsı yakaladılar ve polis çağırdılar. Sonra hep birlikte karakola giderek bu şahıstan şikayetçi oldum. Karakolda adını sonradan öğrendiğim Yakup Ç.’nin cep telefonunda benim çıplak fotoğraflarım çıktı” dedi.

Gözaltına alınan Yakup Ç. Nilüfer Polis Merkezi’nde yapılan sorgusunda müezzin olduğunu ve birkaç arkadaşı ile alışveriş yapmak isterken bende bir arkadaşımın görüntüsünü çektiğimi düşünürken yanlış bir kabindeki bayanın görüntülerini çektiğimi bayanın çığlık atmasından sonra öğrendim. Amacım kimseyi bu şekilde görüntülemek değildi” dedi.
Nilüfer ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan sapık müezzin Yakup Ç. sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.