Dünya bu üçlü ilişkiyi konuşuyor

28

Barcelona’ya tatile giden Brezilya’da yaşayan Dino De Souza ve Saulo Gomes, adlı iki arkadaş bu tatillerinde Belaruslu Olga ile bir barda tanıştı. İki arkadaş aynı anda Olga’dan etkilenerek genç kadınla çıkmak istediler.

İngiltere’nin en sağın gazetelerinden biri olan Th Sun’un haberine göre; hayatlarında asla üçlü bir ilişki yaşamayı düşünmeyen iki arkadaş aynı anda Olga’ya aşık olunca bu durumun doğal olarak geliştiğini söyledi.

Dino, “Arkadaşımla  bir bara girdiğimiz de bizim gibi Şampiyonlar Ligi maçı izlemek için bir bara girdiğimizde Olga da bir grup arkadaşı ile birlikte oradaydı.  Kendisini çok beğenmiştik ve bizimle bir içki içmesi için onu davet ettik, o an bu güzel hikaye başladı. Yaşadıklarımızı, duygularımızı anlatmak isterdim ama bunu anlatacak kelime bulamıyorum. İki yıldır üçlü ilişkimiz var. Bu ilişkimize ilk başta çevremizden tepki vardı. Sonra bu tepkiler desteğe dönüştü.

Ancak hâlâ diğer insanlardan negatif yorumlar almaya devam eden üçlü, gelen bu yorumları görmezden geliyor.

Açıklamalarına devam eden Dino “Bizim ilişkimizi görenlerin kafası karışıyor. Bizleri tanıdıkça fikirleri değişiyor. Bizler olgun ve hayat hakkında kafa yoran insanlarız. Pozitif kalmaya çalışıyoruz ve enerjimizi negatif şeylere harcamıyoruz, ayrıca insanların hakkımızda ne düşündüğünü umursamıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.