Sevgilisi tarafından vurulan kadın hayatını kaybetti

42

Antalya’nın Mamak ilçesi Mutlu Mahallesi 706’ncı Sokakta meydana gelen olayda Gökhan A. son dönemlerde ilişkilerinde sorun yaşadığı sevgilisi Sevgi T.’nin evine gelerek kapısını çaldı. Sevgi T.’nin kapıyı açmaması üzerine Gökhan T. sevgilisi Sevgi T.’nin dairesinin camını taşla kırarak camdan içeri girerek Sevgi T. ile tartışmaya başladı. Çift arasındaki tartışma kısa bir sürede yerini kavgaya bıraktı. Gökhan A.yanında getirdiği silahı Sevgi T.’ye doğrultarak iki el üst üste sevgilisine ateş etmesi üzerine mermilerden biri Sevgi T.’nin sağ kolunu sıyırırken, diğeri sol göğsüne isabet etti.

Gökhan A. daha sonra sevgilisi Sevgi T.’ye “diğer odaya geç, seni orada vuracağım” diyerek bağırdı. Sevgi T.’nin 5 yıl önce boşandığı kocasından olan kızları Sedef ve Sera’yı başka bir odaya kilitleyen Gökhan A. daha sonra olay yerinden kaçtı. Sevgi T.’nin kızları durumu polise ihbar etmesi üzerine olay yerine sayıda polis ve 112 Acil Sağlık ekibi sevk edildi. Sevgi T., olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Sevgi T., hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatanı kaybetti.

Olaydan sonra camdan kaçarak kayıplara karışan Gökhan A.’yı arama çalışmaları devam ederken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.