Hamile eşinin gözleri önünde öldürüldü

55

Bursa’nın İnegöl ilçesine bağlı Sinanbey Mahallesi’nde meydana gelen olayda daha önce bir miktar borç verdikleri ve mahallede araç kiralama işi yapan Ahmet Cin’in iş yerine  Kerem Atılgan ve oğlu Kenan Atılgan  birlikte gittiler.

Borç meselesi yüzünden baba-oğul ile birlikte Ahmet Cin arasında tartışma başladı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine oto araç kiralama işyerinde çalışanlarla birlikte Ahmet Cin’in oğlu Alper Cin’in de müdahil olması üzerine silahlı kavgaya dönüştü.

Oto kiralama işyerinde meydana gelen silahlı çatışma sonrasında Ahmet Cin ve oğlu Alper Cin ile Kerem Atılgan, oğlu Kenan Atılgan ve çevredeki esnaftan Yaşar A., tabancayla vurularak yaralandı.

Çevredeki esnafların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken sağlık görevlileri, 5 yaralıyı ambulanslarla İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Silahlı çatışma sonrasında ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Alper Cin doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken 6 aylık hamile eşi Ebru Cin’in gözü önünde silahla vurulduğu öğrenildi.

Oto kiralama işyerinde silahlı saldırıya neden olan ve bir kişinin ölümü ile sonuçlanan çatışma sonrasında Kerem Atılgan ve oğlu Kenan Atılgan’ın tedavilerinin ardından taburcu edildikleri ve gözaltına alındıkları öğrenilirken adliyeye sevk edilen baba-oğulun çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildikleri öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.