Kendisini kıskanan karısını ve çocuklarını dövdü

16

Antalya’nın Manavgat ilçesi Sorgun Bulvarı üzerinde bulunan parkta meydana gelen olayda bir otomobil içinde bir erkeğin, bir kadını darp ettiği ihbarı üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Polis ekipleri olay yerine geldiklerinde bahse konu otomobilin parktan ayrıldığını tespit ederek bahse konu aracın park halinde olduğu yeni yeri belirleyerek bahse konu otomobili ve otomobilin sürücü koltuğunda bir erkeğin oturduğunu gördü.

Polis ekipleri otomobilin içinde adının E.T. olduğunu belirlediği kişinin ifadesine başvurduğu esnada polisin geldiğini gören H.T. adında bir kadın yarı baygın vaziyette evden dışarı çıkarak polis ekiplerine kocasının başka kadınlarla ilişkisi olduğunu düşünerek kıskandığını ve aralarında tartışma çıktığını söyledi. Karı koca arasındaki tartışma sonrası E.T.’nin karısını dövdüğü, H.T.’nin de aracın bazı bölümlerine zarar verdiği tespit edildi. Karı kocanın yaşanan olay sonrasında eve döndüklerinde çiftin çocukları babalarına tepki göstermesi üzerine baba E.T. hem kızını hem oğlunu dövdüğü belirlendi. Evde bulunan H.T., çocuklarının arasında yarı baygın vaziyette polis aracına alındı. Eşini ve çocuklarını darp ettiği belirtilen E.T. ise otomobilinde gözaltına alındı.

E.T., polislere kendisini savunmak için “Eşim bir an sinirlendi ve aracımın sinyal kolu ile kontağı kopardıktan sonra kafasını aracıma vurdu. Ben kendisine bir şey yapmadım. Eşimden şikayetçi değilim” dedi.

H.T.’nin bayılması üzerine olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından ambulansta ilk müdahalesinin ardından H.T. Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. H.T.’nin yanı sıra darp edildiklerini söyleyen oğlu ve kızı emniyette E.T. hakkında şikayetçi oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.