Pastane müşterisine küçük sürpriz

28

Sinop’ta meydana gelen olayda bir yakının yaş gününü kutlamak isteyen Seçkin Baş bir pastaneden pasta satın aldı. Yaşgünü kutlaması için kesilen pastanın dilimlenerek paylaşılmak istendiği esnada yaş günü pastası içinden yaklaşık 113 TL değerindeki 0,25 gram altın çıktı. Pastanın içinden altın çıkması üzerine büyük bir şaşkınlık yaşayan Seçkin Baş pastane sahibini arayarak gerçeği anladı. İşletme sahiplerinin şanslı müşterileri için bazı pastaların içine altın koyduğu öğrenildi.

Seçkin Baş dünyaya yeni gelen bebeklerinin kendilerine uğurlu geldiğini düşündüğünü belirterek “Yaş günü kutlaması için eve gelirken almıştım, pastanenin böyle bir kampanya düzenlediğinden daha önce haberim yoktu. Pastayı dilimlerken içinden altın çıkınca şaşırdım. Bu altın bebeğimin uğuru olsa gerek. Yeni yıla bu sevinçle girdik” dedi.

Pastane sahibi ise yaptığı açıklamada “ Bazı zamanlarda böyle kampanyalar yapıyor ve müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyoruz. En azından böyle kutlamalara bizde kendimizce küçükte olsa bir hediye de biz vermek istedik. Hediyemizin doğru bir yere ulaşmasından dolayı çok mutluyuz. Onların mutlu olması ve dürüstlükleri bizleri ayrıca memnun etti. Bu ay 0.25, bir tane yarım gram, bir tane 1 gram, bir tane de çeyrek altın olarak toplam dört hediyemizi Sinop halkına sunduk. Onlar var oldukça bizlerde var oluyoruz. Müşterilerimizi mutlu etmek bizleri daha da mutlu ediyor” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.