Evden kaçan 15 yaşındaki kızını sokak sokak arıyor

20

27 Ekim gecesi Eskişehir’in Tepebaşı ilçesine bağlı Ömerağa Mahallesi’nde Halil ve Nariye Biçer çiftinin 3 çocuğundan biri olan lise 2’nci sınıf öğrencisi 15 yaşındaki Nebahat Biçer evden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.

Biçer çifti, kızlarını bulamayınca Eskişehir Emniyet Müdürlüğü’ne giderek 15 yaşındaki kızları Nebahat Biçer hakkında kayıp başvurusunda bulundu. Acılı aile kızlarını bulabilmek umuduyla sosyal medyada kızlarının fotoğraflarını da paylaşarak sosyal medya kullanıcılarından yardım isterken Eskişehir Emniyet Müdürlüğü 15 yaşındaki kayıp kızın bulunması için çalışma başlattı.

Nariye Biçer “Gece uyumak için odamıza çekildikten sonra kızımız evden ayrıldı. Geçtiğimiz hafta kızımla beraber geçirmiştik. Biz uyuduktan sonra kızımız evden kaçmış olmalı. Daha önce de bir kez evden kaçmış ama kızımızı kaçtığı akşam bulmuştuk. Kızımızı bulamayınca polise giderek kayıp başvurusunda bulunduk. Kızımın bulunması için polislere kızımın birkaç arkadaşının isimlerini, telefon numaralarını ve sosyal medya hesaplarını verdik. Polisler kızımın arkadaşlarıyla görüştüklerinde 7 aydır kendisiyle görüşmedik, haberimiz yok demişler” dedi.

Kızımdan bir haftadır ses seda yok. Cep telefonu kapalı, kendisine ulaşamadık. Sosyal medyadan herkesten kızımın bulunması için paylaşımlarda bulunmaya devam ediyoruz. Bir çok ihbar geldi ama hepsi asılsız çıktı. Kızımı görenlerin veya nerede olduğunu bilenlerin bize haber vermesini istiyorum” diye konuştu.
Acılı baba Halil Biçer ise gelen ihbarları değerlendirerek kızını sokak sokak aramaya devam ettiğini ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.